O FIRMĚ

Naše společnost je založena od roku 2017 a zajištujeme naše služby po celé Evropě.

Zabýváme se návrhy plastových dílů, přes výrobu až k distribuci k jednotlivým zákaznkům díky moderním způsobům návrhu a výroby. Dalších z našich činností je konstrukce. Od návrhu jak jednoúčelových strojů, tak i specifických přípravků či forem. Toto vše jsme schopni zajistit včetně kooperací s firmami s různými technologickými směry (nejen výroba v oblasti polymerního směru).

Zaručujeme přesnost, rychlost a kvalitu zpracování díky odborným znalostem a znalosti aktuálního technologického pokroku.

Nabídka našich služeb

Zakládáme si na individuálním přístupu k Vám a Vašim požadavkům. Důkladně s vámi projdeme Váš navrhovaný požadavek, možnosti použití, nejvhodnější typ materiálu a zajistíme výrobu až do konečné podoby a dostanete na výběr z mnoha materiálů se specifickými vlastnostmi a barevnými, či unikátními vzhledy.

Co se týče výroby, nabízíme jak kusovou zakázkovou výrobu pro jednotlivce (dekorační předměty, náhradní díly, účelové díly , atd...) tak i výrobu sériovou ( díly o vysokých počtech kusů).

V současné době jsme schopni nabídnout výrobky z jednoho kusu o maximální velikosti 250 x 210 x 200 mm ( 10 500 000 mm3 pracovního prostoru). V případě potřeby výtisku o větší velikosti se již jedná o sestavy, které Vám osobně zkompletujem s minimální viditelností spojů.


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.